Niezbędna technika.

Usługi dodatkowe Brak Komentarzy »

Techniczna obsługa imprez i konferencji jest, bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów, decydujących o ogólnym powodzeniu przedsięwzięcia. Nie można nawet wyobrazić sobie zorganizowania dużej, poważnej konferencji bez wynajęcia odpowiednio przygotowanej obsługi technicznej.

Nagłośnienie konferencji jest jednym z głównych elementów obsługi technicznej. Jest ona na tyle ważna, że wymaga wynajęcia przygotowanych do tego ludzi. Firmy które zajmują się całościową organizacją konferencji mają do dyspozycji stałych techników nagłośnieniowców. Także odpowiednie oświetlenie leży w gestii firmy zajmującej się techniczną obsługą imprezy. Do obsługi technicznej należy także zapewnienie sprawnego tłumaczenia, dostępnego dla indywidualnych osób poprzez słuchawki.

Zapewniają swobodę słuchania.

Usługi dodatkowe Brak Komentarzy »

Obsługa konferencji międzynarodowych wymaga tłumaczeń, które muszą odbywać się bezpośrednio w sposób ciągły, stale zapewniając komfort słuchania zaproszonych na imprezę gości. W celu osiągnięcia płynnego tłumaczenia niezbędne jest wyposażenie sali konferencyjnej w kabinę do tłumaczeń.

W kabinie mogą znajdować się tłumacze wielu języków jednocześnie i specjalny sprzęt zapewnia odpowiednie dostarczenie głosu do indywidualnych osób, znajdujących się na sali. Kabiny dla tłumaczy wyposażone są w najnowszy sprzęt udostępniającym także tzw. tłumaczenie symultaniczne. Polega ono na jednoczesnym tłumaczeniu w wielu językach i przekazywaniu treści do poszczególnych odbiorców. Tego typu tłumaczenie jest współcześnie standardem panującym podczas obsługi oficjalnych spotkań międzynarodowych.

Tłumaczenia ustne na konferencjach.

Konferencje Brak Komentarzy »

Obsługa konferencji wymaga często specjalistycznych tłumaczeń wykładów, czy też dyskusji. Aby zapewnić komfort gościom konferencji konieczne jest zapewnienie swobodnego wysłuchania osób nawet posługujących się językiem obcym.

Firmy zajmujące się kompleksową obsługą spotkań konferencyjnych często mają do dyspozycji własnych tłumaczy na podstawowe języki konferencyjne. Poza tym jeśli tłumaczenie wymaga wynajęcia specjalisty tłumacza w konkretnej dziedzinie, ośrodki obsługujące konferencje posiadają możliwość zatrudnienia potrzebnych osób. Wynajęcie kompleksowej obsługi konferencji, sympozjum, czy kongresu jest więc dużo bardziej komfortowe i zapewnia dopracowanie każdego szczegółu.

WP Theme & Icons by N.Design Studio
Aktualności RSS Komentarze RSS Zaloguj się