Integracja w terenie.

Nie tylko konferencje Brak Komentarzy »

Spotkania integracyjne są w dużych firmach bardzo popularne. Szef zatrudniający większą liczbę osób powinien także zainteresować się samodzielnym zorganizowaniem takiego spotkania dla swoich pracowników. Korzyści jakie wynikają z tego rodzaju przedsięwzięć są trudne do przeliczenia, jednak widoczne zaraz po powrocie do pracy.

Wspólne spędzanie czasu bardzo zbliża ludzi. Nawet osoby pracujące na różnorodnych stanowiskach, zwierzchnicy i ich podwładni, mogą w ten sposób zniwelować nurtujące ich różnice. Bliższe zapoznanie się pozytywnie służy także samemu właścicielowi firmy.

Najlepszym spędzeniem czasu wolnego jest zachęcenie pracowników do wspólnego aktywnego wypoczynku. Dodatkowo jeśli wprowadzimy element rywalizacji między drużynami, odniesiemy korzystniejszy efekt.

Jednym z takich aktywnych form rozrywki są samochody terenowe. Wypożyczenie samochodów nie jest w dzisiejszych czasach trudne. Najczęściej wypożyczalnie znajdują się w miejscach, gdzie udostępnia się terytorium do terenowej jazdy. Zabawa w jak najszybsze dojechanie do celu, posługując się mapą, przyniesie wiele emocji i poprawi nastrój przed powrotem.

Praca i wypoczynek.

Nie tylko konferencje Brak Komentarzy »

Duże firmy coraz częściej dbają o swój wizerunek w oczach własnych pracowników, a także zwracają uwagę na atmosferę pracy w zakładzie. Dobry szef zdaje sobie sprawę z tego jak te drobne elementy wpływają na zaangażowanie się w pracę poszczególnych osób.

Znakomitym i bardzo popularnym w ostatnim czasie sposobem na poprawienie samopoczucia i zwiększenie wydajności pracy, jest zaproponowanie pracownikom wspólnego wyjazdu. Weekendowe spotkania integracyjne wymagają szczególnie zachęcającej oprawy, dlatego należy wybrać ośrodek lub pensjonat odpowiednio to tego przystosowany.

Miejsca wypoczynku, które są jednocześnie wyposażone w odpowiednie stanowiska do przeprowadzania szkoleń, kursów, czy luźnych spotkań są w Polsce coraz częściej spotykane. Warto zapoznać się szczegółowo z ofertą właściciela miejsca wyjazdu, aby dokładnie zaplanować wspólne spędzanie czasu.

Zajęcia merytoryczne i praktyczne związane z pracą nie powinny zajmować całego czasu weekendowego wypadu. Najlepiej zachęcić pracowników także do wspólnej, aktywnej rozrywki. Zajęcia z zastosowaniem współzawodnictwa bardzo zintegrują grupę pracowników. Rezultaty będą widoczne zaraz po powrocie do pracy.

Działanie manipulacji.

Nie tylko konferencje Brak Komentarzy »

Duże korporacje i firmy, we współczesnym czasie, starają się dbać o swojego pracownika. Bardzo ważnym elementem są tutaj spotkania integracyjne pracowników, szkolenia oraz imprezy motywacyjne.

Imprezy motywacyjne organizowane są zwykle przez duże firmy, a ich celem jest zmotywowanie pracowników do lepszej, efektywniejszej pracy. Ponieważ pracownik, który czuje się doceniony i ma możliwość wysłuchać pochlebstw na swój temat także w sporym gronie swoich znajomych, pracuje znacznie efektywniej, imprezy motywacyjne spełniają swoje cele.

Imprezy motywacyjne są elementem manipulacji ze strony pracodawcy. Nie każdy pracownik zorientuje się w celach jakie przyświecają tego typu działaniom. Przedsiębiorca organizując imprezę przekazuje swym pracownikom informacje jakoby robił to dla nich, co w efekcie determinuje do odwdzięczenia się mu, poprzez lepsze wykonywanie swoich zajęć.

WP Theme & Icons by N.Design Studio
Aktualności RSS Komentarze RSS Zaloguj się